Με την παρούσα επιστολή σας προσκαλούμε στην Λαμπαδηφορία που οργανώνει το Σύστημα μας για την Εθνική Επέτειο της 1ης Απριλίου.
Με ιδιαίτερη χαρά σας ενημερώνουμε ότι η δεύτερη Διήμερη Δράση της Αγέλης μας θα πραγματοποιηθεί στο κατασκηνωτικό χώρο του Κάππαρι το Σαββατοκύριακο 08– 09 Απριλίου 2017. Δήλωση Συμμετοχής
Αγαπητοί Γονείς, Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Σαββατοκύριακο 8 – 9 Απριλίου 2017 θα πραγματοποιηθεί το δεύτερο διήμερο της 76ης Ομάδας Προσκόπων. Το διήμερο θα έχει ψυχαγωγικό και εκπαιδευτικό χαρακτήρα και θα γίνει στην περιοχή του χωριού Καμπιά. Δήλωση Συμμετοχής